Nabídka práce PRACOVNÍK/PRACOVNICE OSTRAHY - Prostějov

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/PRACOVNICE OSTRAHY v lokalitě Prostějov přichází na pracovní trh ke dni 27.07.2022 firma - zaměstnavatel IF FACILITY a.s. (27720152). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 12 960 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
PRACOVNÍK/PRACOVNICE OSTRAHY
Odvětví:
Obrana a ochrana (nabídky práce na Prostějovsku)
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
27.07.2022
Mzda:
12 960 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody
VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Nástup možný ihned. Osobní kontakt po telefonické domluvě, paní Floriánová, tel.: 774 899 528 (volat Po-Pá 8:00-13:00 hod.), e-mail. kariera@iffacility.cz. Pracovní doba: 6:00-18:00 hod., 18:00-6:00 hod., zkrácený úvazek - 30 hod./týdně.
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, flexibilitu, zodpovědnost, certifikát profesní kvalifikace strážného 68-008-E podmínkou.
Náplň práce: ostraha objektu.
Nabízíme: osobní ohodnocení.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Jiné

Reference:
66841735
Zaměstnavatel:
IF FACILITY a.s. (IČ: 27720152)
Kde budete pracovat:
IF FACILITY a.s. - Přemyslovka 2514 Prostějov
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 899 528
E-mail: kariera@iffacility.cz

Prohlédnout dalších 710 nabídek práce na Prostějovsku