Nabídka práce OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY - Nový Bydžov na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY v lokalitě Nový Bydžov na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 24.03.2023 firma - zaměstnavatel LAMARK s.r.o. (27467473). Výše nabídnuté mzdy je 42 525 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
OPERÁTOR / OPERÁTORKA VÝROBY
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
24.03.2023
Mzda:
31 500 až 42 525 Kč
Nabízené benefity
Ubytování
Jiné výhody možnost zaškolení a získání svářeč. průkazu, přísp. na obědy ap.
Náplň práce: sestavování jednotlivých částí výrobku, vyrovnávání, polohování, upínání apod., příprava a montáž zakázek dle výkres. dokumentace, manipulace s materiálem a výrobky, obsluha strojů ve výrobě
- Kontaktujte nás e-mailem, telefonicky (po - pá; 8 - 17)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Jiné znalost čtení výkres. dokumentace, kvalita odv. práce, spolehlivost ap.

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, zaměstnavatel LAMARK s.r.o. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66841846
Zaměstnavatel:
LAMARK s.r.o. (27467473)
Kde budete pracovat:
LAMARK s.r.o. - prac.
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 681 935
E-mail: info@lamark.cz