Nabídka práce Kontrolor kvality - Studénka na Novojičínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa KONTROLOR KVALITY v lokalitě Studénka na Novojičínsku přichází na pracovní trh ke dni 29.06.2022 firma - zaměstnavatel MSV Metal Studénka, a.s. (47675942). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 32 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Kontrolor kvality
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Novojičínsku)
Profesní zařazení:
Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
29.06.2022
Mzda:
25 000 až 32 000 Kč
z: 10.5.2022, a: 23.6.2022 Osobní kontakt dle telefonické domluvy.
Kontrolor kvality kovárny.
Požadujeme: Orientaci ve výkresové dokumentaci, zkušenosti s měřením, dobrou pracovní morálku.

Náplň práce: Provádění výrobní kontroly výkovků v rozsahu požadavků konstrukční, technologické a výrobní dokumentace, kontrolních plánů.

Zaměstnanecké výhody: 5. týdnů dovolené, příplatky nad rámec ZP, závodní stravování, prémie a mimořádné odměny.

Kontakt: Ing. Hana Bártová, telefonicky v pracovních dnech od 8:00 - 14:00 hod. na č.: 727 881 410, e-mail: Hana.bartova@msvmetal.eu

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66841956
Zaměstnavatel:
MSV Metal Studénka, a.s. (IČ: 47675942)
Kde budete pracovat:
MSV Metal Studénka, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 727 881 410
E-mail: Hana.bartova@msvmetal.eu

Prohlédnout dalších 690 nabídek práce na Novojičínsku