Nabídka práce Sociální pracovník/pracovnice - Vacov na Prachaticku

S novou nabídkou volného pracovního místa SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK/PRACOVNICE v lokalitě Vacov na Prachaticku přichází na pracovní trh ke dni 03.08.2022 firma - zaměstnavatel SENIOR HAUS VACOV s.r.o. (05890900). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 20 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Sociální pracovník/pracovnice
Odvětví:
Zdravotnictví (volná místa na Prachaticku)
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci v sociální oblasti
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.08.2022
Mzda:
20 000 Kč
Hledáme pracovnici/pracovníka s kvalifikací "Sociální pracovník" dle zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách (VOŠ, VŠ), který má výborné komunikační dovednosti, spolehlivý, trpělivý, zodpovědný.Čistý trestní rejstřík.Praxe v oboru výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: jednání se zájemci o službu, sociální šetření, metodické vedení sociální práce a aktivizačních činností v Domovu, vedení individuálního plánování, metodické vedení kontaktních pracovníků, komunikace s rodinnými příslušníky klientů, vedení dokumentace sociální práce.

Pracovní doba - 3 týdny v týdnu.
NABÍZÍME: Pestrá a smysluplná práce v malém přátelském kolektivu.

Kontakt: Kabrna Petr, tel.: 736 187 602, e-mail: p.kabrna@seznam.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské

Reference:
66842624
Zaměstnavatel:
SENIOR HAUS VACOV s.r.o. (IČ: 05890900)
Kde budete pracovat:
SENIOR HAUS VACOV s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 736 187 602
E-mail: p.kabrna@seznam.cz

Prohlédnout dalších 617 nabídek práce na Prachaticku