Nabídka práce Pracovníci ostrahy, strážní - Jablonec nad Nisou

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍCI OSTRAHY, STRÁŽNÍ v lokalitě Jablonec nad Nisou přichází na pracovní trh ke dni 13.05.2022 firma - zaměstnavatel 1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. (41328701). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 107 Kč/hod hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pracovníci ostrahy, strážní
Odvětví:
Obrana a ochrana (nabídky práce na Jablonecku)
Profesní zařazení:
Vrátní
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
13.05.2022
Mzda:
97 až 107 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Pracovní místo je vyhrazeno pro OZP.

Požadujeme:
Bezúhonnost - čistý výpis z rejstříku trestů
Spolehlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, chuť do práce, znalost práce na PC

Nabízíme:
HPP nebo zkrácený pracovní úvazek
Stálé zaměstnání na dobu neurčitou
Pravidelný měsíční příjem
Fyzicky nenáročnou práci

Náplň práce:
12 hodinové směny - denní
Pochůzková činnost
Práce s PC, kamerovým systémem, přepojování telefonních hovorů
Evidence návštěv, evidence vjezdu a výjezdu vozidel do areálu
Kontrola objektu atd.

Kontakt: e-mailem, telefonicky: pondělí - pátek 8:00 - 16:00 hodin.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66843671
Zaměstnavatel:
1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. (IČ: 41328701)
Kde budete pracovat:
1. Liberecká bezpečnostní, s.r.o. - Jablonec nad Nisou
Kontaktní údaje:
Tel.: 604 604 830
E-mail: kariera@1lb.cz

Prohlédnout dalších 474 nabídek práce na Jablonecku