Nabídka práce Vedoucí vstupní a výstupní kontroly s AJ - Kuřim na Brněnsku

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ VSTUPNÍ A VÝSTUPNÍ KONTROLY S AJ v lokalitě Kuřim na Brněnsku přichází na pracovní trh ke dni 23.06.2022 firma - zaměstnavatel ZELTWANGER AMT s.r.o. (27672450). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Vedoucí vstupní a výstupní kontroly s AJ
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Brněnsku)
Výroba a provoz (volná místa na Brněnsku)
Odborní pracovníci v oblasti kvality a certifikace systému řízení (ISO)
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.06.2022
Mzda:
38 000 až 45 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt emailem.

Váš profil
SŠ/VŠ technického směru, Praxe na obdobné pozici výhodou,Znalost metrologie,Orientace ve výrobních výkresech, Znalost AJ na komunikativní úrovni,PC - Excel, Word,Organizační a komunikativní schopnosti.
Náplň práce
Vedení a organizování činnosti pracovníků v menším týmu, Samostatná kontrola dílů - vstupní, mezioperační, výstupní kontrola,Správa svěřených procesů,Zpracovávání reportů kontroly, reklamace, spolupráce při reklamacích se zákazníky a dodavateli,Příprava kontrolních postupů a dokumentace kvality,Spolupráce s ostatními odděleními, předávání podnětů na zlepšení,Zodpovědnost za ověřování spolehlivosti a přesnosti měřících zařízení.

Zaměstnanecké výhody: Telefon, Notebook, Příspěvek na stravování, Multisportkarta, vzdělávání,prémie, firemní akce, Penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Reference:
66844586
Zaměstnavatel:
ZELTWANGER AMT s.r.o. (IČ: 27672450)
Kde budete pracovat:
ZELTWANGER AMT s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 541 262 101, 733 714 625
E-mail: g.kockova@zeltwanger.cz

Prohlédnout dalších 1187 nabídek práce na Brněnsku