Nabídka práce Prodavač/ka - pokladní - Jeseník

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ v lokalitě Jeseník přichází na pracovní trh ke dni 02.08.2022 firma - zaměstnavatel SEMAG spol. s r.o. (43962394). Výše nabídnuté mzdy za (38.75 hod/týdně) je 26 500 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Prodavač/ka - pokladní
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Jesenicku)
Profesní zařazení:
Prodavači potravinářského zboží
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
38.75
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.08.2022
Mzda:
23 500 až 26 500 Kč
Nabízené benefity
Naturální výhody příspěvek na rekreaci zaměstnanců
Poznámka k nabídce práce:
AKTUALIZACE 1.8.2022
Pro naši provozovnu PRIMA PEKÁRNA do menšího kolektivu přivítáme kolegyni/kolegu s příjemným vystupováním, manuální zručností, vysokým pracovním nasazením a úsměvem.
- Dohodnutí osobního pohovoru telefonicky předem s vedoucí provozovny p. Konečnou - 734 353 426.
- možný osobní kontakt na adrese provozovny PO - PÁ mezi 10 - 12:00 hod.
PRACOVNÍ DOBA:
- ranní a odpolední směny (ranní od 4:45 hod.)
- PO - NE
POŽADUJEME:
- pracovní morálku, komunikativnost a příjemné vystupování
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem
- výborný zdravotní stav
- preferujeme dlouhodobý pracovní vztah
- znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků
- příprava obložených baget a polévek

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66844921
Zaměstnavatel:
SEMAG spol. s r.o. (IČ: 43962394)
Kde budete pracovat:
SEMAG spol. s r.o.- pracoviště Kaufland
Kontaktní údaje:
Tel.: 734 353 429
E-mail: prace@semag.cz

Prohlédnout dalších 198 nabídek práce na Jesenicku