Nabídka práce Traktorista krmivář - Pacov na Pelhřimovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa TRAKTORISTA KRMIVÁŘ v lokalitě Pacov na Pelhřimovsku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel Selekta Pacov, a. s. (47238399). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého. Výhodou pracovní nabídky je možnost práce s ubytováním.

Pracovní pozice:
Traktorista krmivář
Odvětví:
Zemědělství a lesnictví
Doprava
Profesní zařazení:
Řidiči a obsluha zemědělských strojů
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
38 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Ubytování možnost ubytování
Podnikové stravování stravenky/stravenkový paušál
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Jiné výhody zvýhodněné volání
ŘP sk. T, další skupiny vítány, uvedená mzda je po zapracování.
Náplň práce: především zavážení krmiva a vyvážení mrvy.
Kontakt možný emailem, telefonicky kdykoliv nebo osobně po domluvě

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné
Řidičský průkaz - řízení traktorů - skupina T další skupiny vítány

Ano, zaměstnavatel Selekta Pacov, a. s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost ubytování.

Reference:
66845051
Zaměstnavatel:
Selekta Pacov, a. s. (47238399)
Kde budete pracovat:
Selekta Pacov, a. s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 777175280
E-mail: info@selektapacov.cz

Další nabídka práce podle lokality