Nabídka práce Lékař ve všech oborech - Karviná

S novou nabídkou volného pracovního místa LÉKAŘ VE VŠECH OBORECH v lokalitě Karviná přichází na pracovní trh ke dni 04.12.2023 firma - zaměstnavatel Lázně Darkov, a.s. (61974935). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 70 000 Kč .

Pracovní pozice:
Lékař ve všech oborech
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Lékaři v interních oborech
Pracovní poměr - plný úvazek
Dohoda o pracovní činnosti
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
04.12.2023
Mzda:
70 000 Kč
Vykonává samostatnou diagnostickou a léčebnou činnost . Předepisuje léčebný plán a režim. Dodržuje indikace lázeňské léčby. Koná lékařské pohotovostní služby.Angličtina - Aktivní komunikativní
UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE
Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti:
Poskytování odborné a specializované léčebné péče v Lázních Darkov, a. s., akreditovaném zařízení pro vzdělávání lékařů v oboru RFM. Hledáme lékaře se specializovanou způsobilosti v oborech Rehabilitační a fyzikální medicína, Interna, Neurologie, Chirurgie.......
Lékař vykonává zejména tyto práce:
- Vykonává samostatnou diagnostickou a
léčebnou činnost
- Předepisuje léčebný plán a režim
- Dodržuje indikace lázeňské léčby
- Koná lékařské pohotovostní služby

Nabízíme:
Zázemí velké a stabilní společnosti, zajímavý systém bonusů a benefitů pro zaměstnance, osobní ohodnocení, měsíční prémie dle vnitřního předpisů.
Benefity - 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění, cenově výhodné stravování, ambulantní lázeňská léčba, možnost ubytování, podporu dalšího odborného růstu, možnost uplatňovat a rozvíjet vlastní nápady, nástup možný ihned nebo podle dohody.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66845732
Zaměstnavatel:
Lázně Darkov, a.s. (61974935)
Kde budete pracovat:
Lázně Darkov, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: +420 603 299 148
E-mail: hr@darkov.cz