Nabídka práce zahradníci - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ZAHRADNÍCI v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 19.05.2022 firma - zaměstnavatel COVENANT zahrady a parky s.r.o. (28403151). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
zahradníci
Odvětví:
Věda a výzkum
Zemědělství a lesnictví
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti zahradnictví
Počet volných míst:
5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
19.05.2022
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
POVOLENÍ K ZAMĚSTNÁNÍ §97d

Kontakt: Kaprál Lukáš, tel.: 606 383 878, e-mail: covenant@covenant.cz

Náplň práce: provádění pravidelné údržby zeleně pro soukromé klienty, realizace sadových úprav (výsadby stromů, keřů, zakládání trávníků atd.)

Požadavky: min. SŠ vzdělání v oboru zahradnictví nebo praxe v oboru min. 2 roky, řidičský průkaz sk. B, C výhodou, organizační schopnosti, flexibilita, pracovní nasazení, zodpovědnost, odolnost vůči stresu. Vhodně i pro uchazeče s minimální znalosti ČJ.

Zaměstnanecké výhody: Je možnost ubytování

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66845947
Zaměstnavatel:
COVENANT zahrady a parky s.r.o. (28403151)
Kde budete pracovat:
COVENANT zahrady a parky s.r.o._ Sulická 218/61 Praha 4
Kontaktní údaje:
Tel.: 608 383 878
E-mail: covenant@covenant.cz