Nabídka práce Skladníci - Valašské Meziříčí na Vsetínsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍCI v lokalitě Valašské Meziříčí na Vsetínsku přichází na pracovní trh ke dni 05.02.2024 firma - zaměstnavatel CIE PLASTY CZ. s.r.o. (26792605). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 26 000 Kč .

Pracovní pozice:
Skladníci
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Řidiči vysokozdvižných vozíků
Počet volných míst:
2
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
05.02.2024
Mzda:
26 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
SKLADNÍCI

PRACOVIŠTĚ PRŮMYSLOVÁ ZÓNA LEŠNÁ

POŽADUJEME: praxe na obdobné pozici ve výrobním závodě automotive výhodou, znalost systému SAP výhodou, oprávnění na řízení VZV, důslednost, pečlivost, systematické myšlení,
přesnost a pozornost při práci, jasná, otevřená a nekonfliktní komunikace, ochota pracovat
ve směnném/nepřetržitém provozu.
NÁPLŇ PRÁCE: manipulace se skladovými položkami v rámci skladu/výrobních prostor,
kontrola dodacích listů, příprava a štítkování výrobků pro expedici, práce se scannerem,
provádění inventur skladu, práce v systému skladové evidence SAP, komunikace s řidiči.
NABÍZÍME: možnost ročního bonusu, cafeterie, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem, věrnostní odměny, dovolená v délce 5 týdnů.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 771 260 603 v po-pá v době od 8:00-14:00 hodin nebo e-mailem na kgrygarova@cieautomotive.com
ov. 7.11.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66846073
Zaměstnavatel:
CIE PLASTY CZ. s.r.o. (26792605)
Kde budete pracovat:
CIE PLASTY CZ. s.r.o. 01
Kontaktní údaje:
Tel.: 771 260 603
E-mail: kgrygarova@cieautomotive.com