Nabídka práce Asistenti pedagoga - Plesná na Chebsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENTI PEDAGOGA v lokalitě Plesná na Chebsku přichází na pracovní trh ke dni 23.06.2022 firma - zaměstnavatel Dětský domov Karlovy Vary a Ostrov, příspěvková organizace (63553660). Výše nabídnuté mzdy je 32 800 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Asistenti pedagoga
Odvětví:
Školství (nabídky práce na Chebsku)
Profesní zařazení:
Asistenti pedagogů
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.06.2022
Mzda:
26 040 až 32 800 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Nádražní 338, 351 35 Plesná u Chebu. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Platové ohodnocení: 26.040,- Kč až 32.800,- Kč (dle délky praxe). Požadujeme: pedagogické vzdělání nebo kurz asistentů pedagoga podmínkou, morální a občanská bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, flexibilita, spolehlivost, řidičský průkaz sk. B, výhodou znalost výchovné a vzdělávací problematiky spojené s fungováním rodinných skupin v dětském domově. Nabízíme: stravenkový paušál, příspěvek na rekreaci. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 8:00-15:00 h) anebo e-mailem; životopis a doklady o předepsaném vzdělávání zašlete na adresu Dětský domov Karlovy Vary a Ostrov, p.o., Dukelských hrdinů 610, 363 01 Ostrov nebo na e-mail zastupcedd@ddkvo.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní řidiči
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Vhodnosti volného pracovního místo

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Kontaktní údaje

Reference:
66846569
Zaměstnavatel:
Dětský domov Karlovy Vary a Ostrov, příspěvková organizace (IČ: 63553660)
Kde budete pracovat:
Dětský domov Karlovy Vary a Ostrov, příspěvková organizace -001
Kontaktní údaje:
Tel.: 353821875
E-mail: zastupcedd@ddkvo.cz

Prohlédnout dalších 779 nabídek práce na Chebsku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Asistent pedagoga, běžně známý také jako pomocník učitele, poskytuje podporu vedoucímu učiteli ve třídě a umožňuje mu věnovat více času výuce ve třídě. Povinnosti asistenta pedagoga jsou jak administrativní, tak výukové. Asistent pedagoga je podřízen vedoucímu učiteli a jeho úkolem je pomáhat vedoucímu učiteli s hladkým průběhem výuky tím, že na jeho pokyn přebírá běžné úkoly ve třídě. Mezi každodenní povinnosti asistenta pedagoga patří vykonávání administrativních prací, jako je zapisování docházky, hodnocení testů a domácích úkolů a další úkoly spojené s vedením záznamů a výukou. Pomáhá dohlížet na chování žáků ve třídě, na chodbách, v jídelně, na hřišti a na školních výletech. Běžně také poskytují další pomoc při výuce studentům se speciálními potřebami a studentům, kteří potřebují další pomoc při plnění úkolů ve třídě.