Nabídka práce INŽENÝŘI BEZPEČNOSTI PRÁCE A OCHRANY ZDRAVÍ - Vysoké Mýto na Orlickoústecku

S novou nabídkou volného pracovního místa INŽENÝŘI BEZPEČNOSTI PRÁCE A OCHRANY ZDRAVÍ v lokalitě Vysoké Mýto na Orlickoústecku přichází na pracovní trh ke dni 20.05.2022 firma - zaměstnavatel Iveco Czech Republic, a. s. (48171131). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
INŽENÝŘI BEZPEČNOSTI PRÁCE A OCHRANY ZDRAVÍ
Odvětví:
Výroba a provoz (nabídky práce na Orlickoústecku)
Profesní zařazení:
Inženýři bezpečnosti práce a ochrany zdraví
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.05.2022
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvek na závodní stravování
Dovolená navíc 5 dní dovolené navíc
Zvláštní prémie osobní ohodnocení, odměna za odpracování časového fondu v daném měsíci
Jiné výhody unišeky
Poznámka k nabídce práce:
POŽADUJEME:
- praxe v oblasti bezpečnosti práce
- odborná způsobilost v prevenci rizik
- zkušenosti z výrobního podniku
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- koordinuje systém BOZP a PO v rámci výrobního závodu a v rámci pověřených úkolů
- vypracovává a aktualizuje postupy v oblasti BOZP a PO a sleduje jejich dodržování
- ve spolupráci s ostatními vedoucími zavádí legislativní změny v oblasti BOZP a PO do praxe
- identifikuje potenciální nebezpečí, vyhodnocuje rizika, zajišťuje kategorizaci prací
- vyhodnocuje příčiny a okolnosti pracovních úrazů, zajišťuje a zpracovává k nim záznamy
KONTAKT: email

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) minimálně úroveň B1

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66846631
Zaměstnavatel:
Iveco Czech Republic, a. s. (IČ: 48171131)
Kde budete pracovat:
Iveco Czech Republic, a. s. - provozovny
Kontaktní údaje:
Tel.: 739 586 029
E-mail: klara.drahosova@external.cnhind.com

Prohlédnout dalších 1499 nabídek práce na Orlickoústecku