Nabídka práce OBCHODNÍK PRO ZAHRANIČÍ - Kožichovice na Třebíčsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBCHODNÍK PRO ZAHRANIČÍ v lokalitě Kožichovice na Třebíčsku přichází na pracovní trh ke dni 05.10.2022 firma - zaměstnavatel Orbital International Ltd. - organizační složka (26979152). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
OBCHODNÍK PRO ZAHRANIČÍ
Odvětví:
Finance (volná místa na Třebíčsku)
Obchod a cestovní ruch (volná místa na Třebíčsku)
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
05.10.2022
Mzda:
27 000 až 40 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem: v.fouskova@orbital.cz

Náplň práce: Zaměstnanec vede zakázky realizací staveb výstavních expozic na veletrzích v Evropě, které z velké části klient osobně předává na výstavištích. Pozice je vhodná převážně pro zájemce, kteří rádi cestují do zahraničí. Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.

- časová flexibilita, koordinační schopnosti, chuť učit se nové věci

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jiné zodpovědnost, trpělivost, schopnost pracovat v týmu, odolnost vůči stresu
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) znalost dalších jazyků výhodou

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66846638
Zaměstnavatel:
Orbital International Ltd. - organizační složka (26979152)
Kde budete pracovat:
Orbital International Ltd. - organizační složka
Kontaktní údaje:
Tel.: 568 801 117
E-mail: v.fouskova@orbital.cz

Prohlédnout dalších 706 nabídek práce na Třebíčsku