Nabídka práce Vedoucí oční optiky - Domažlice

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ OČNÍ OPTIKY v lokalitě Domažlice přichází na pracovní trh ke dni 11.07.2022 firma - zaměstnavatel DR. OPTIK CZ s.r.o. (29412714). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 21 000 Kč .

Pracovní pozice:
Vedoucí oční optiky
Odvětví:
Management (nabídky práce na Domažlicku)
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Domažlicku)
Profesní zařazení:
Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
11.07.2022
Mzda:
21 000 Kč
Nabízené benefity
Zvláštní prémie finanční odměny za ekonomický růst prodejny
Jiné výhody zaměstnanecké slevy na nákup optických pomůcek
Profesionální rodinná optika DR OPTIK CZ přijme nového kolegu/kolegyni na pozici vedoucí oční optiky.
Jsme v současnosti nejrychleji rostoucí prodejní sítí očních optik v Čechách, na Moravě a Slovensku. Zakládáme si především na špičkové kvalitě a profesionálním servisu v příjemném prostředí našich prodejen a unikátních službách pro naše zákazníky.
Náplň práce:
- zákaznická podpora v oblasti výběru brýlových obrub, designu plánované výroby obrub, podpora zákazníka v oblasti brýlových skel (čoček) či jiných optických pomůcek
- poradenství dle potřeb zákazníka
- administrativa spojená s denním provozem optiky
- pracovní doba ve všední dny 8,30 - 17,00 hod., v sobotu 8,30 - 11,30 hod.
- spolupodílení se na plánování činností a akcí pro podporu prodeje,
podpora v oblasti marketingu a plánů rozvoje
Hledáme kolegu/kolegyni s :
- příjemným a profesionálním vystupováním
- výbornými komunikačními schopnostmi
- pozitivním přístupem k lidem
- nadšením pro osobní rozvoj a vzdělávání
- ochotou poskytovat kvalitní služby
- zaslání životopisu podmínkou účasti ve výběrovém řízení
Podrobné informace budou zodpovězeny na pohovoru.

Rádi přivítáme v našem týmu i Vás!

Nabízíme:
- stabilní zázemí stále se rozvíjející společnosti
- jednosměnný provoz v čistém a hezkém prostředí
- možnost zasahovat do výběru brýlí na provozovně
- seberealizace v oblasti rozvoje provozovny

Nástup dle dohody.
Nutný e-mailový kontakt.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66846661
Zaměstnavatel:
DR. OPTIK CZ s.r.o. (IČ: 29412714)
Kde budete pracovat:
DR. OPTIK CZ s.r.o. - provozovna Domažlice
Kontaktní údaje:
E-mail: personalni@s-fg.cz

Prohlédnout dalších 774 nabídek práce na Domažlicku