Nabídka práce Lékaře-ku - ochrana veřejného zdraví - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa LÉKAŘE-KU - OCHRANA VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 06.09.2022 firma - zaměstnavatel Státní zdravotní ústav (75010330). Výše nabídnuté mzdy je 63 580 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Lékaře-ku - ochrana veřejného zdraví
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Ostatní lékaři specialisté
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
06.09.2022
Mzda:
38 980 až 63 580 Kč
Hlavní náplň činnosti: odborná práce včetně spolupráce s MZČR, MŽP,MPO, orgány ochrany veřejného zdraví, státní správy, VŠ, výzkumné ústavy apod., odborná, výzkumná, metodická e expertizní činnost zahrnuje komplexní hodnocení možných vlivů na zdraví člověka při nakládání s odpady a v souvislosti s kontaminací půdy. Hodnocení zdravotních rizik v oblasti nakládání s odpady a odstraňování starých zátěží při aplikaci nových technologií pro úpravu, recyklaci, využívání a odstraňování odpadů v rámci oběhového hospodářství.
Požadujeme: VŠ - medicínského zaměření, praxe v oboru a atestace výhodou, schopnost samostané vědecké práce a publikační činnosti, uživatelská znalost práce na PC, znalost anglického jazyka nezbytná, znalost slovem a písmem
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail.

Pružná pracovní doba, příspěvek na stravování, dovolená v délce 5 týdnů, indispoziční volno, karta Multisport, firemní školka

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Doktorské (vědecká výchova)

Reference:
66847035
Zaměstnavatel:
Státní zdravotní ústav (75010330)
Kde budete pracovat:
Státní zdravotní ústav se sídlem v Praze - sídlo
Kontaktní údaje:
E-mail: magdalena.zimova@szu.cz

Další nabídka práce podle lokality