Nabídka práce Vedoucí týmu (Východoevropský program) - budování kapacit novinářů - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa VEDOUCÍ TÝMU (VÝCHODOEVROPSKÝ PROGRAM) - BUDOVÁNÍ KAPACIT NOVINÁŘŮ v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 01.06.2022 firma - zaměstnavatel Člověk v tísni, o.p.s. (25755277). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 45 000 Kč hrubého.

Vedoucí týmu (Východoevropský program) - budování kapacit novinářů
Odvětví:
Administrativa
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti zahraničních vztahů a služeb
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
01.06.2022
Mzda:
41 000 až 45 000 Kč
Název pozice: Vedoucí týmu (Východoevropský program) - budování kapacit novinářů
Zájemce prosíme, aby nám na kariera@clovekvtisni.cz zaslali svůj životopis a motivační dopis (max. 1 strana A4) v angličtině.

Lokalita: Praha (s pracovními cestami do zahraničí)
Datum nástupu: ihned/na základě domluvy
Pracovní smlouva: plný úvazek

Náplň práce:

" Plánování a koordinace jednotlivých programových aktivit, primárně zaměřených na podporu nezávislých novinářů v zemích východní Evropy;
" Management projektů, včetně psaní návrhů projektů a reportování, dohled nad přípravou návrhů projektů v týmu;
" správa projektové dokumentace, spolupráce s finančním manažerem na rozpočtech jednotlivých projektů;
" řídit tým až 3 lidí, poskytovat podporu, vedení a zpětnou vazbu zaměstnancům týmu;
" pravidelná koordinace s dalšími týmy v rámci Východoevropského programu;
" poskytovat informace vedoucímu programu o strategickém rozvoji programu budování kapacit pro novináře;
" přispívat vstupy do plánů advokacie a programů konkrétních zemí;
" koordinovat průřezové aktivity/veřejné akce organizované v rámci týmu;
" občasné koordinační terénní návštěvy v cílovém regionu;
" pravidelný kontakt s místními partnerskými organizacemi a dárci.

Jak si představujeme ideální/ho kandidáta/ku:

" Vysokoškolské vzdělání v oboru mezinárodních vztahů, žurnalistiky, managementu médií, komunikace, politologie nebo jiných relevantních oborů;
" plynulou ruštinu a angličtinu. Znalost češtiny je také vítána, není však nezbytná;
" alespoň tříletou praxi na národní nebo mezinárodní úrovni v oblasti občanské společnosti, nezávislých médií, lidských práv nebo mezinárodního rozvoje;
" zkušenosti s vedením lidí;
" dobrý přehled a porozumění mediálnímu prostředí a výzvám pro nezávislé novináře v zemích Východního partnerství, odborné znalosti o moldavském, gruzínském a/nebo ukrajinském mediálním prostředí jsou výhodou;
" schopnost pracovat ve stresu.

Nabízíme:

" Možnost práce v zavedené mezinárodně působící NNO;
" zajímavou a smysluplnou práci v týmu zkušených a vysoce motivovaných lidí;
" prostor pro osobní rozvoj a růst;
" měsíční odměna v rozmezí 41 000 Kč až 45 000 Kč;
" 25 dnů placené dovolené ročně;
" flexibilní pracovní doba a možnost pracovat částečně z domova;
" pracovní cesty do zahraničí;
" kancelář v centru Prahy.

Podrobné informace - inzerát v anglickém jazyce - zde: https://www.clovekvtisni.cz/kariera/team-lead-east-european-program-capacity-building-of-journalists-1395jo

Zaměstnanecké výhody : Dětský klub (pro děti 2 až 6 let), 25 dnů dovolené.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66850549
Zaměstnavatel:
Člověk v tísni, o.p.s. (25755277)
Kde budete pracovat:
Člověk v tísni, o.p.s.
Kontaktní údaje:
E-mail: kariera@clovekvtisni.cz

Další nabídka práce podle lokality