Nabídka práce Programátor/ka - Linhartice na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROGRAMÁTOR/KA v lokalitě Linhartice na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 12.07.2022 firma - zaměstnavatel Plastic Parts & Technology s.r.o. (25971689). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Programátor/ka
Odvětví:
Informační technologie (volná místa na Svitavsku)
Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
12.07.2022
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: vést a udržovat evidenci NC programů. Vypracování komplexních NC programů včetně specifikace řezných podmínek, upínačů, nástrojů a norem spotřeby času, určování upnutí obrobků. Určovat a zajišťovat objednávky speciálních nástrojů, zařízení a měřidel. Využívat CAM systémů a 3D modelů. Zajišťovat provedení změn v NC programech vyplývajících ze změnového řízení. Zkoušet a odlaďovat programy na NC strojích ve spolupráci s obsluhou stroje. Spolupráce na odstraňování výrobních problémů na strojích. Modelová úprava dílů pro potřeby programování.
DALŠÍ POŽADAVKY: SŠ vzdělání (techn. směr), velkou výhodou je zkušenost na dané pozici, znalost CNC obrábění, programování, znalost čtení výrobní dokumentace.
NABÍZÍME: příjemné a moderní pracovní prostředí, přátelský kolektiv, adekvátní finanční ohodnocení, osobní přístup, příspěvek na závodní stravování, penzijní připojištění, odměny za pracovní a životní jubilea. NÁSTUP DLE DOHODY.
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66851584
Zaměstnavatel:
Plastic Parts & Technology s.r.o. (IČ: 25971689)
Kde budete pracovat:
Plastic Parts & Technology s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 702 187 634
E-mail: anita.reissausova@pptechnology.cz

Prohlédnout dalších 952 nabídek práce na Svitavsku