Nabídka práce Ostraha prodejny Albert - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa OSTRAHA PRODEJNY ALBERT v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 15.06.2022 firma - zaměstnavatel GADO, s.r.o. (28317432). Výše nabídnuté mzdy za (30 hod/týdně) je přinejmenším 110 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Ostraha prodejny Albert
Odvětví:
Obrana a ochrana (nabídky práce v Brně)
Profesní zařazení:
Pracovníci ostrahy, strážní
Počet volných míst:
6
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
30
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
15.06.2022
Mzda:
110 Kč/hod
První kontakt e-mailem nebo telefonicky Po - Pá od 8:00 - 17:00 hodin.

Místo výkonu práce:
Albert - Supermarket, ul. Nádražní 681/2,
602 00 Brno
Albert - Supermarket, ul. Pálavské náměstí 4102/1
628 00 Brno-Vinohrady
Albert - Supermarket, ul. Vídeňská 815/89a,
639 00 Brno

Náplň práce:
Pochůzky po prodejně, ostraha majetku a ochrana osob, dodržování bezpečnostních předpisů, pracovní fond maximálně po dobu délky provozní doby prodejny.
Požadujeme: Čistý výpis z Rejstříku trestů, věk nad 18 let, znalost českého jazyka slovem i písmem, příjemné vystupování, spolehlivost a zodpovědnost, flexibilitu. Praxe v oboru, potravinářský průkaz a certifikát strážného výhodou.
Nabízíme:
Práci ve stabilní společnosti na HPP i na DPP, odměny za záchyty, možnost čerpat zálohu na mzdu, nastavení pracovního fondu dle dohody s manažerem, zprostředkování certifikátu strážného. Nástup možný IHNED.
Vhodné také pro osoby s OZZ, invaliditou 1. a 2. stupně, nesmí se však týkat pohybového ústrojí.

Prosíme NECHODIT na pracoviště, kontaktní osoba se tam nenachází.
Prvotní kontakt je nutný telefonicky nebo e-mailem:
- telefonicky Po-Pá 8:00 - 17:00 hod., tel. 722 364 544 Alena Praus, nebo
- na e-mail: nabor.centrum@gado.cz. Nezapomeňte přiložit platné telef. číslo.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66852961
Zaměstnavatel:
GADO, s.r.o. (IČ: 28317432)
Kde budete pracovat:
GADO, s.r.o. - Brno
Kontaktní údaje:
Tel.: 722 364 544
E-mail: nabor.centrum@gado.cz

Prohlédnout dalších 4851 nabídek práce v Brně