Nabídka práce Skladník - Salačova Lhota na Pelhřimovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa SKLADNÍK v lokalitě Salačova Lhota na Pelhřimovsku přichází na pracovní trh ke dni 05.04.2024 firma - zaměstnavatel AGRICO Bohemia s.r.o. (26021609). Výše nabídnuté mzdy je 30 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Skladník
Odvětví:
Výroba a provoz
Doprava
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
05.04.2024
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody příspěvek na dopravu
Podnikové stravování stravenky
Jiné výhody mobilní telefon, placené přesčasy,
Náplň práce: zodpovědnost za příjem a expedici zboží, umístění na sklad, vychystávání - dovoz materiálu od výrobní linky, příprava na nakládku, operace spojené s naskladněním a vyskladněním zboží, kontrola skladových zásob.
Nabízíme: zázemí stabilní firmy, práce na dobu neurčitou.
Nástup možný ihned!!!
Po domluvě možné noční směny nebo práce na 2 směny.
Kontakt možný osobně, telefonicky i e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV) průkaz VZV není podmínkou, provedeme zaškolení
Jiné zkušenosti s prací ve skladu výhodou

Reference:
66853204
Zaměstnavatel:
AGRICO Bohemia s.r.o. (26021609)
Kde budete pracovat:
AGRICO Bohemia s.r.o., provoz Salačova Lhota
Kontaktní údaje:
Tel.: 608893886
E-mail: kucera.r@agricobohemia.cz