Nabídka práce Inženýr/inženýrka prodeje konstrukčního programu Tekla Structures - Přerov

S novou nabídkou volného pracovního místa INŽENÝR/INŽENÝRKA PRODEJE KONSTRUKČNÍHO PROGRAMU TEKLA STRUCTURES v lokalitě Přerov přichází na pracovní trh ke dni 11.07.2022 firma - zaměstnavatel CONSTRUSOFT s.r.o. (25857134). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Inženýr/inženýrka prodeje konstrukčního programu Tekla Structures
Odvětví:
Informační technologie (nabídky práce na Přerovsku)
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce na Přerovsku)
Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
11.07.2022
Mzda:
30 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody parkování zdarma; podpora při dopravě do a ze zaměstnání;
Podnikové stravování stravenky
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené + sick days
Zvláštní prémie odměny
Jiné výhody podpora osobních sportovních aktivit; sportovní a kulturní akce; dny grilování
Nástup možný IHNED. Možnost výkonu práce i na pracovištích v Brně nebo Praze a možnost pracovních cest do zahraničí; Začátek pracovní doby možný mezi 06,00 - 09,00hod.; možnost prodloužení pracovní smlouvy

Náplň práce:
Prezentace a prodej programu Tekla Structures stávajícím a novým zákazníkům jakož i studentům na středních a vysokých školách, návštěva konferencí a výstav, úvodní školení programu, překlady a příprava materiálů.

Požadujeme:
VŠ stavební (obor ocelové a železobetonové konstrukce), znalost anglického jazyka, zkušenost v marketingu a s prezentacemi výhodou. Řidičský průkaz sk. B, práce na PC, obchodní a komunikační dovednosti - 1 rok praxe výhodou, ochota cestovat (cestováním a schůzkami s klienty 1 - 2 dny v týdnu). Znalost programu pro projektování výhodou

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu (CV) na e-mail: info@construsoft.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Bakalářské

Reference:
66856141
Zaměstnavatel:
CONSTRUSOFT s.r.o. (IČ: 25857134)
Kde budete pracovat:
CONSTRUSOFT s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 581 209 537
E-mail: info@construsoft.cz

Prohlédnout dalších 662 nabídek práce na Přerovsku