Nabídka práce Lékaři - Nový Jičín

S novou nabídkou volného pracovního místa LÉKAŘI v lokalitě Nový Jičín přichází na pracovní trh ke dni 22.12.2023 firma - zaměstnavatel Andělé stromu života p.s. (03632661). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je 100 000 Kč hrubého. Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Lékaři
Odvětví:
Zdravotnictví
Profesní zařazení:
Ostatní lékaři specialisté
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o pracovní činnosti
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.12.2023
Mzda:
60 000 až 100 000 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody Služební automobil, telefon, počítač, stravenky, příspěvek na ubytování.
z: 16.06.2022 a: 19.07.2023 Místo vhodné pro pracovníky EU, cizince, azylanty i zaměstnaneckou kartu. Vhodné i pro OZZ. Osobní kontakt Po - Pá od 8:00 do 12:00 hodin, Kostelní 71/37, Nový Jičín.
Náplň práce:
- Práce v jednosměnném provozu s občasnými pohotovostmi.
- Práce v NJ a na působišti mobilního hospice.
- Cestování služebním automobilem.
Požadavky:
- Nutnost ŘP sk.B.
- Titul MUDr.

Výhody: Služební automobil, telefon, počítač, stravenky, 25 dnů dovolené, příspěvek na ubytování.

Kontakt: Bc.Stanislav Tvrdoň, e-mail: tvrdon@zivotastrom.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Řidičský průkaz
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Ano, Andělé stromu života p.s. uvádí jako jeden z benefitů tohoto volného pracovního místa možnost práce na zkrácený úvazek.

Reference:
66856670
Zaměstnavatel:
Andělé stromu života p.s. (03632661)
Kde budete pracovat:
Andělé stromu života p.s. - nové sídlo
Kontaktní údaje:
E-mail: tvrdon@zivotastrom.cz