Nabídka práce Controller - Pacov na Pelhřimovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa CONTROLLER v lokalitě Pacov na Pelhřimovsku přichází na pracovní trh ke dni 28.07.2022 firma - zaměstnavatel PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. (15821773). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 32 000 Kč .

Pracovní pozice:
Controller
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Pelhřimovsku)
Finance (nabídky práce na Pelhřimovsku)
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti účetnictví
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
28.07.2022
Mzda:
32 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování vlastní závodní kuchyně
Dovolená navíc týden dovolené navíc
Zvláštní prémie náborový příspěvek 15 000,-Kč, příspěvek na životní nebo penzijní pojištění
Jiné výhody perspektiva odb. růstu a zvyšování kvalif., další výhody dané firemní kulturou
Náplň práce: součinnost na tvorbě produktových kalkulací, součinnost na tvorbě finančních plánů jednotlivých středisek, tvorba finančních analýz, spolupráce při auditech, závěrkách.
Požadavky: ekonomické vzdělání SŠ/VŠ, znalost finanční analýzy, pokročilá znalost práce s MS Excel.
Kontakt možný osobně v sídle firmy Nádražní 697, Pacov, nebo na výše uvedeném emailu nebo telefonu.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66857005
Zaměstnavatel:
PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s. (IČ: 15821773)
Kde budete pracovat:
PACOVSKÉ STROJÍRNY, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 565410259
E-mail: personalni@pacovske.cz

Prohlédnout dalších 881 nabídek práce na Pelhřimovsku