Nabídka práce Odborný kontultant/ka junior/senior - Mělník

S novou nabídkou volného pracovního místa ODBORNÝ KONTULTANT/KA JUNIOR/SENIOR v lokalitě Mělník přichází na pracovní trh ke dni 20.06.2022 firma - zaměstnavatel Ideal Mělník a.s. (25080725). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 60 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Odborný kontultant/ka junior/senior
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Mělnicku)
Výroba a provoz (nabídky práce na Mělnicku)
Management (nabídky práce na Mělnicku)
Řídící pracovníci v oblasti kvality a certifikace systémů řízení (ISO)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
20.06.2022
Mzda:
30 000 až 60 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce:
- návrh řešení a realizace implementace systému managementu kvality u zákazníka
- sběr klientských požadavků a příprava specifikace požadovaných řešení
- pravidelná komunikace se zákazníkem
- vytváření uživatelské dokumentace
- příprava a účast na prezentačních akcí

Požadavky:
- pokročilá uživatelská znalost MS Office (zejména Word, Excel)
- výhodou bude odborná znalost AJ
- bude potřeba řidičský průkaz sk. B
- očekáváme schopnost týmové spolupráce, pečlivost, spolehlivost a samostatnost
- absolventy rádi zaučíme
Nabízíme: strvenkový paušál, školení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na životní/penzijní, společenské akce, příjemné pracovní prostředí, hrazené kurzy AJ a NJ

Kontakt: telefonicky 7:00-17:00, životopisy zasílejte e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66857329
Zaměstnavatel:
Ideal Mělník a.s. (IČ: 25080725)
Kde budete pracovat:
Ideal Mělník a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 219 210
E-mail: nikol.maskova@cns.cz

Prohlédnout dalších 742 nabídek práce na Mělnicku