Nabídka práce HLAVNÍ ÚČETNÍ - Velichovky na Náchodsku

S novou nabídkou volného pracovního místa HLAVNÍ ÚČETNÍ v lokalitě Velichovky na Náchodsku přichází na pracovní trh ke dni 08.08.2022 firma - zaměstnavatel Lázně 1897, s.r.o. (03030997). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
HLAVNÍ ÚČETNÍ
Odvětví:
Finance (volná místa na Náchodsku)
Management (volná místa na Náchodsku)
Profesní zařazení:
Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé)
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
08.08.2022
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvek na závodní stravování
Dovolená navíc týden dodolené navíc
Jiné výhody sick days a další bonusy dle motivačního programu
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní doba 07:00 hod. až 15:30 hod. Mzda bude stanovena dle kvalifikace a praxe.

Náplň práce: zpracování a evidence účetních operací v podvojném účetnictví, vedení účetní a daňové evidence, zpracování daňových přiznání, DPH, administrativní práce

Požadavky: praxe v řídící funkci cca 5 let, vzdělání VŠ ekonomického směru nebo dostatečnou praxi v oboru, řídící a organizační schopnosti, diskrétnost

Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, příspěvek na závodní stravování, sick days a další bonusy dle motivačního programu

Kontakt : Ing. Petreková Katarína, tel. 727 964 087, 491 889 604 (od 7 do 15:30 hod.), e-mail: katarina.petrekova@lazne 1897.cz

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Jiné praxe v řídící funkci cca 5 let, řídící a organizační schopnosti, diskrétnost

Reference:
66857616
Zaměstnavatel:
Lázně 1897, s.r.o. (IČ: 03030997)
Kde budete pracovat:
Lázně 1897, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 727 964 087 (od 07:00 hod. do 15:30 hod.)
E-mail: katarina.petrekova@lazne1897.cz

Prohlédnout dalších 712 nabídek práce na Náchodsku