Nabídka práce Produkční GAMPA (Galerie města Pardubic) - Pardubice

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODUKČNÍ GAMPA (GALERIE MĚSTA PARDUBIC) v lokalitě Pardubice přichází na pracovní trh ke dni 20.06.2022 firma - zaměstnavatel Centrum pro otevřenou kulturu, příspěvková organizace (06495036). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 27 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Produkční GAMPA (Galerie města Pardubic)
Odvětví:
Kultura a sport (volná místa na Pardubicku)
Profesní zařazení:
Produkční
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
20.06.2022
Mzda:
25 000 až 27 000 Kč
Nabízené benefity
Podnikové stravování příspěvek na stravování
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené, 5 dní indispozičního volna za rok
Nástup dle dohody na dobu určitou - 1 rok (s možností prodloužení).
Náplň práce: spolupráce na přípravách a organizačním zajištění výstavních projektů, doprovodné dramaturgie vč. harmonogramů, dohled nad jejich plněním, sledování termínů (např. koordinace aktivit umělců / umělkyň a kurátorů / kurátorek)
-administrativní podpora (např. zápisy ze schůzek, administrace projektů)
-spolupráce na fundraisingu projektů (např. tvorba podkladů pro žádosti o granty a jejich vyúčtování)
-spolupráce na PR (např. administrace webových stránek)
-oslovování a koordinace služeb s externími dodavateli, příprava podkladů pro objednávky či zadávací dokumentace pro výběrová řízení, koordinace při uzavírání smluv (umělecké smlouvy, pojištění, transport, stavba fundu, osvětlení, výstavní grafika apod.)
-koordinace a výpomoc v době instalací a deinstalací výstav (případně jiných uměleckých projektů), vč. exponátů a výstavního fundu
Požadavky:
-předpoklady: předchozí zkušenost s galerijním či jiným kulturním provozem je přínosem
-pokročilá počítačová gramotnost, základní znalost grafických programů vítaná
-spolehlivost, samostatnost, svědomitost, občanská a morální bezúhonnost
-dobré komunikační schopnosti
-pozitivní vztah k současnému umění a kultuře
Zaměstnanecké výhody: stabilita příspěvkové organizace
Vhodné pro absolventy a OZZ.
Podmínky výběrového řízení naleznete na www.otevrenakultura.cz/GAMPA (https://www.otevrenakultura.cz/cs/gampa/aktuality/gampa-hleda-produkcni-ho).
Přihlášku zašlete do 15.8.2022.
S případnými otázkami se obracejte na Šárku Zahálkovou, sarka.zahalkova@gmpardubice.cz, 732 436 722.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) na komunikační úrovni

Reference:
66857666
Centrum pro otevřenou kulturu, příspěvková organizace (IČ: 06495036)
Centrum pro otevřenou kulturu, příspěvková organizace - GAMPA
Kontaktní údaje:
Tel.: 732 436 722
E-mail: sarka.zahalkova@gmpardubice.cz

Prohlédnout dalších 1380 nabídek práce na Pardubicku