Nabídka práce Řidič - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa ŘIDIČ v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 21.06.2022 firma - zaměstnavatel Českomoravská společnost chovatelů, a.s. (26162539). Výše nabídnuté mzdy za (20 hod/týdně) je přinejmenším 160 Kč/hod . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Řidič
Odvětví:
Doprava (nabídky práce v Brně)
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů zdravotnické dopravní služby)
Úvazek:
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
20
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
21.06.2022
Mzda:
160 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
První kontakt e-mailem nebo telefonicky.

Náplň práce:
" noční svoz vzorků mléka z meziskladu u Prahy vozidlem Iveco Daily do 3,5 tun s chladírenskou nástavbou
" červen - několik svozových dní
" červenec - srpen - 2 - 3 týdny v měsíci, jízdy út - pá, odjezd ve 22:00 hod. z Brna, návrat okolo 6:00 hod.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Reference:
66857735
Zaměstnavatel:
Českomoravská společnost chovatelů, a.s. (IČ: 26162539)
Kde budete pracovat:
Českomoravská společnost chovatelů, a.s. - provoz
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 587 788
E-mail: svehlova@cmsch.cz

Prohlédnout dalších 4851 nabídek práce v Brně