Nabídka práce Prodejce/Prodejkyně osobních vozů - DO - Domažlice

S novou nabídkou volného pracovního místa PRODEJCE/PRODEJKYNĚ OSOBNÍCH VOZŮ - DO v lokalitě Domažlice přichází na pracovní trh ke dni 02.10.2023 firma - zaměstnavatel CAR POINT s.r.o. (29107164). Výše nabídnuté mzdy je 50 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Prodejce/Prodejkyně osobních vozů - DO
Odvětví:
Finance
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Obchodní zástupci
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
02.10.2023
Mzda:
28 000 až 50 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody možnost poskytnutí služebního vozu i k soukromým účelům
Zvláštní prémie prémie za docházku
Jiné výhody paušál na stravné, pojištění odpovědnosti, firemní oblečení, firemní slevy
Hledáme aktivní prodejce, ideálně se zkušeností s prodejem vozů, finančních služeb, pojištění nebo v telekomunikacích.
Nabízíme možnost vydělat si podle Vašich schopností.

Váš profil:
*máte min. středoškolské vzdělání s maturitou
*jste aktivní a komunikativní osobnost a zároveň s vysokým stupněm spolehlivosti
*můžete nabídnou výborné obchodní dovednosti a chuť dosahovat určené cíle

Co bude Vaším úkolem:
*prodej nových a ojetých osobních vozů a veškerých příslušenství spojených s vozy
*nalezení, oslovení a získání zákazníka
*zajištění související administrativy
*dodržování prodejních standardů

Nabízíme:
*velmi dobré mzdové ohodnocení - základní mzdu a pohyblivou část dle dosažených výsledků
*práci v atraktivním prostředí autorizovaného prodejce
*hlavní pracovní poměr ve stabilní společnosti
*příjemný kolektiv
*další benefity

Pokud máte zájem se o tuto pozici ucházet, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis v českém a německém/anglickém jazyce s vloženou fotografií.

TĚŠÍME SE NA VÁS!

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B aktivní praxe
Angličtina (aktivní) vedle českého jazyka aktivně komunikujete také anglicky nebo německy

Reference:
66858103
Zaměstnavatel:
CAR POINT s.r.o. (29107164)
Kde budete pracovat:
CAR POINT s.r.o. - provozovna Domažlice
Kontaktní údaje:
Tel.: 775870018
E-mail: job@stauner.cz

Další nabídka práce podle lokality