Nabídka práce Pracovník / pracovnice backoffice - Dobruška na Rychnovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK / PRACOVNICE BACKOFFICE v lokalitě Dobruška na Rychnovsku přichází na pracovní trh ke dni 03.08.2022 firma - zaměstnavatel PROGRESTECH-nástroje, s.r.o. (26014866). Výše nabídnuté mzdy za (6 hod/týdně) je přinejmenším 25 000 Kč . Výhodou volného místa je možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní pozice:
Pracovník / pracovnice backoffice
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Rychnovsku)
Výroba a provoz (volná místa na Rychnovsku)
Profesní zařazení:
Úředníci ve výrobě
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Počet hodin týdně:
6
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.08.2022
Mzda:
25 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt telefonicky.
Požadujeme:
- SŠ
- výborná znalost anglického nebo německého jazyka slovem i písmem
- všeobecné znalosti ekonomiky a účetnictví
Náplň práce:
- vedení kompletní administrativní agendy (poptávky, objednávky, fakturace, atd.)
- denní komunikace s tuzemskými i zahraničními dodavateli a odběrateli.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) dostačuje jeden jazyk AJ/NJ
Němčina (aktivní) dostačuje jeden jazyk AJ/NJ

Reference:
66858114
Zaměstnavatel:
PROGRESTECH-nástroje, s.r.o. (IČ: 26014866)
Kde budete pracovat:
PROGRESTECH-nástroje, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 588 403
E-mail: adela.kasparova@progrestech.cz

Prohlédnout dalších 601 nabídek práce na Rychnovsku