Nabídka práce ICT Consultant - Ústí nad Labem

S novou nabídkou volného pracovního místa ICT CONSULTANT v lokalitě Ústí nad Labem přichází na pracovní trh ke dni 22.06.2022 firma - zaměstnavatel MALFINI, a.s. (25409727). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
ICT Consultant
Odvětví:
Informační technologie (volná místa na Ústecku)
Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
22.06.2022
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Požadujeme:
- praxi v oblati IT,
- skvělé analytické a logické myšlení,
- výborné komunikační schopnosti,
- konstruktivní přístup k řešení problémů,
- samostatnost a schopnost týmové spolupráce,
- pokročilou znalost MS Office,
- základní znalosti s databázemi a SQL,
- základní znalosti procesního řízení výhodou,
- komunikativní znalost AJ na úrovni B1 (interní komunikace).
Náplň práce:
Budete řešit požadavky zákazníků (interní) v celé délce životního procesu požadavku:
- naslouchat zákazníkovi a zpracovat požadavky v písemné podobě,
- analyzovat potřeby zákazníků a navrhovat řešení,
- poskytovat zákaznickou podporu,
- koordinovat požadavky a udržovat stálou komunikaci,
- spolupracovat na tvorbě uživatelské dokumentace,
- konstruktivně diskutovat nad návrhy řešení,
- spolupracovat s ostatními kolegy (projektoví manažeři, analytici, vývojáři),
- účastnit se porad a řešitelských schůzek.
Nabízíme:
- stravenky, 25 dnů dovolené, prodej výrobků za zaměstnanecké ceny, pitný režim a ovoce zdarma.
Kontakt:
osobně nebo na e-mail.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66858258
Zaměstnavatel:
MALFINI, a.s. (IČ: 25409727)
Kde budete pracovat:
MALFINI, a.s.
Kontaktní údaje:
Tel.: 727833371
E-mail: pavla.sklenarova@malfini.com

Prohlédnout dalších 380 nabídek práce na Ústecku