Nabídka práce Zámečník - Ostrava

S novou nabídkou volného pracovního místa ZÁMEČNÍK v lokalitě Ostrava přichází na pracovní trh ke dni 22.06.2022 firma - zaměstnavatel Liberty Ostrava a.s. (45193258). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 25 000 Kč .

Pracovní pozice:
Zámečník
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Ostravsku)
Profesní zařazení:
Mechanici a opraváři kolejových vozidel
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Změněno dne:
22.06.2022
Mzda:
25 000 Kč
Kontakt: telefonicky 725 650 377 v pracovní dny od 8:00 - 16:00 hod., e-mailem kamil.kret@libertysteelgroup.com, osobně po předchozí tel. domluvě

Náplň práce:
-provádí komerční a technickou prohlídku nákladních železničních vozů,
-vykonává kontrolu uložení a zajištění nákladu na železničních vozech,
-podílí se na určení viníka při násilném poškození na železničních vozech nebo nákladu třetích stran.

Požadovaný profil:
-schopnost práce ve směnovém režimu,
-spolehlivost, samostatnost,
-zkušenost na obdobné pozici výhodou.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66858334
Zaměstnavatel:
Liberty Ostrava a.s. (IČ: 45193258)
Kde budete pracovat:
Liberty Ostrava a.s.,
Kontaktní údaje:
Tel.: 725 650 377
E-mail: kamil.kret@libertysteelgroup.com

Prohlédnout dalších 1873 nabídek práce na Ostravsku