Nabídka práce Lektor/pedagog-výuka anglického jazyka pro začátečníky a mírně pokročilé - Chroustovice na Chrudimsku

S novou nabídkou volného pracovního místa LEKTOR/PEDAGOG-VÝUKA ANGLICKÉHO JAZYKA PRO ZAČÁTEČNÍKY A MÍRNĚ POKROČILÉ v lokalitě Chroustovice na Chrudimsku přichází na pracovní trh ke dni 22.06.2022 firma - zaměstnavatel Jana Krausová (05867070). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 300 Kč/hod .

Lektor/pedagog-výuka anglického jazyka pro začátečníky a mírně pokročilé
Odvětví:
Školství (nabídky práce na Chrudimsku)
Učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) a lektoři dalšího vzdělávání
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
22.06.2022
Mzda:
300 Kč/hod
Poznámka k nabídce práce:
Místo výkonu práce: Chroustovice
NÁPLŇ PRÁCE: výuka anglického jazyka v Chroustovicích, volitelná pracovní doba, před začátkem školního roku zaučení, plně vybavená učebna,
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: zdarma nebo finanční podpora na školení, workshopy, atd…

První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66858427
Zaměstnavatel:
Jana Krausová (05867070)
Kde budete pracovat:
Jana Krausová
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 008 002
E-mail: milujemeanglictinu@gmail.com

Prohlédnout dalších 814 nabídek práce na Chrudimsku