Nabídka práce CNC OBRÁBĚČI - Litvínov na Mostecku

S novou nabídkou volného pracovního místa CNC OBRÁBĚČI v lokalitě Litvínov na Mostecku přichází na pracovní trh ke dni 22.06.2022 firma - zaměstnavatel Strojírna Litvínov spol. s r.o. (25405756). Výše nabídnuté mzdy je 250 Kč/hod hrubého.

Pracovní pozice:
CNC OBRÁBĚČI
Odvětví:
Výroba a provoz (volná místa na Mostecku)
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů
Směnnost:
Dvousměnný provoz
Změněno dne:
22.06.2022
Mzda:
200 až 250 Kč/hod
Nabízené benefity
Podnikové stravování dotované stravování
Zvláštní prémie náborový příspěvek 25.000 tis.
Jiné výhody zvýhodněný mobilní tarif, docházkový bonus

Jsme stabilní česká společnost, která působí ve strojním průmyslu od roku 1999. Specializujeme se na konvenční a CNC obrábění kovů do 25 tun a od roku 2001 také na vývoj a výrobu axiálních ventilátorů. Následně, v roce 2008 zahájila činnost naše divize aerodynamických tunelů. Vyvíjíme a dodáváme technologii pro simulátory volných pádů a ve světovém měřítku jsme jeden ze tří výrobců této technologie. V roce 2010 jsme založili stavební divizi, která realizuje dodávky našich projektů na klíč. Počátkem roku 2014 zahájila činnost projekční a konstrukční kancelář a v čele s týmem odborníků zajišťuje podporu našich činností. Dále provádíme montáže technologických zařízení, strojní údržbu, renovace strojních dílců, výrobu svařenců, svařování WIG-TIG, MAG (CO2) a zhotovujeme projektovou i výrobní dokumentaci.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Obsluha a údržba CNC stroje
- Kontrola obráběných dílů
- Seřizování stroje na kusovou a malosériovou výrobu
- Spolupráce s vedením výroby
- Dodržování technologických a kontrolních postupů, bezpečnosti práce a požární ochrany

POŽADUJEME:
- SOU nebo SŠ vzdělání strojního zaměření
- Čtení výkresové dokumentace
- Znalost měřidel a práce s nimi
- Znalost nástrojů a materiálů
- Manuální zručnost
- Odpovědný přístup k práci
- Samostatnost
- Ochota učit se novým věcem
- Práce v 2 směnném provozu

NABÍZÍME:
- Náborový příspěvek 25.000 Kč
- mobilní tarif za výhodné ceny
- Docházkový bonus
- Perspektivní zaměstnání ve stabilní, zaběhnuté společnosti
- Smlouvu na dobu neurčitou
- Dotované stravování/stravenky
- Nástup možný ihned
- Flexibilní začátek/konec pracovní doby, možnost si napracovat hodiny, stravenky/příspěvek na stravování, možnost mobilního tarifu za výhodné ceny

PRVNÍ KONTAKT:
-e-mailem: a.tyburcova@strl.cz (poslat životopis)
-telefonicky: tel.č.: 733 641 281, v pracovních dnech od 8,00-14,00 hod., paní Tyburcová, osobně po tel. domluvě

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední

Reference:
66858602
Zaměstnavatel:
Strojírna Litvínov spol. s r.o. (IČ: 25405756)
Kde budete pracovat:
Strojírna Litvínov spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 733 641 281
E-mail: a.tyburcova@strl.cz

Prohlédnout dalších 470 nabídek práce na Mostecku