Nabídka práce VRCHNÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR HOSPICOVÉ PÉČE - České Budějovice

S novou nabídkou volného pracovního místa VRCHNÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR HOSPICOVÉ PÉČE v lokalitě České Budějovice přichází na pracovní trh ke dni 23.06.2022 firma - zaměstnavatel Ledax o.p.s. (28068955). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 40 000 Kč .

Pracovní pozice:
VRCHNÍ ZDRAVOTNÍ SESTRA/BRATR HOSPICOVÉ PÉČE
Odvětví:
Zdravotnictví (nabídky práce na Českobudějovicku)
Management (nabídky práce na Českobudějovicku)
Profesní zařazení:
Vrchní sestry v oblasti péče o seniory
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
23.06.2022
Mzda:
40 000 Kč
Nabízené benefity
Jízdní výhody služební automobil
Dovolená navíc
Jiné výhody stravenkový paušál
Požadujeme: vzdělání dle Zákona č.96 / 2004 Sb., samostatnost a schopnost umět se rozhodovat, výborné manažerské a organizační schopnosti, zkušenost s vedením týmu, odborné znalosti a zkušenosti, vysokou míru empatie a loajalitu, aktivního řidiče sk. B, uživatelskou znalost práce na PC (s programem Cygnus výhodou).
Náplň práce: komunikace s lékaři a s multidisciplinárním týmem služby, koordinace a organizace činností sester, administrativní úkony spojené s vedením dokumentace a vykazováním poskytnuté péče na zdravotní pojišťovny, komunikace s klienty a s jejich rodinami v naší službě, stmelování multidisciplinárního týmu.
Nabízíme: služební automobil, telefon + notebook; zázemí stabilní společnosti s pracovištěm v Českých Budějovicích; velmi specifickou a vysoce odbornou náplň práce; podporujeme další vzdělávání a rozšíření certifikací; příjemné prostředí a sehraný kolektiv; pravidelné supervize; 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál.
Bližší informace: jedná se o pracovní poměr na dobu určitou.
Životopis zašlete e-mailem na adresu petra.kosinova@ledax.cz.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSV s maturitou
Dovednosti:
Práce s PC
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66858999
Zaměstnavatel:
Ledax o.p.s. (IČ: 28068955)
Kde budete pracovat:
Ledax o.p.s., Lipenská
Kontaktní údaje:
Tel.: 724 927 934
E-mail: petra.kosinova@ledax.cz

Prohlédnout dalších 1618 nabídek práce na Českobudějovicku