Nabídka práce Operátor/ka výroby rolety zavazadlového prostoru - Široký Důl na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OPERÁTOR/KA VÝROBY ROLETY ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU v lokalitě Široký Důl na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 25.07.2022 firma - zaměstnavatel Flídr plast s.r.o. (25293931). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 18 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Operátor/ka výroby rolety zavazadlového prostoru
Odvětví:
Výroba a provoz (nabídky práce na Svitavsku)
Profesní zařazení:
Montážní dělníci ostatních výrobků
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
25.07.2022
Mzda:
16 200 až 18 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
NÁPLŇ PRÁCE: kompletace dílů
POŽADAVKY: SOU v oboru - výhodou, manuální zručnost, pečlivost a spolehlivost, ochota pracovat v týmu, předchozí zkušenosti z výroby vítány
NABÍZÍME: nováčky velmi rádi zaškolíme, možnost kariérního postupu - seřizovač, příjemné pracovní prostředí, nové moderní výrobní haly a sociální zázemí, zajímavou práci v tradiční české firmě, flexibilní pracovní dobu 7,5 hodiny denně, zvýhodněné telefonní tarify, podporu vzdělávání a rozvoje, prémie na zdraví, flexipassy, věrnostní odměny, plánujeme výstavbu bytů pro své zaměstnance, které budou zásobovány energií z vlastního energocentra, nástup možný ihned, jednosměnný provoz 6-14 hod
KONTAKT: e-mailem, osobně, telefonicky (7:00-14:00)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Reference:
66859073
Zaměstnavatel:
Flídr plast s.r.o. (IČ: 25293931)
Kde budete pracovat:
Flídr plast s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 731 615 809
E-mail: kasparova.jaroslava@flidr.cz

Prohlédnout dalších 954 nabídek práce na Svitavsku