Nabídka práce POMOCNÉ SÍLY V KUCHYNI (DPP, vhodné i pro OZP) - Frýdek-Místek

S novou nabídkou volného pracovního místa POMOCNÉ SÍLY V KUCHYNI (DPP, VHODNÉ I PRO OZP) v lokalitě Frýdek-Místek přichází na pracovní trh ke dni 05.01.2024 firma - zaměstnavatel Daniel Pavelec, s.r.o. (07786492). Výše nabídnuté mzdy za (15 hod/týdně) je přinejmenším 113 Kč/hod .

Pracovní pozice:
POMOCNÉ SÍLY V KUCHYNI (DPP, vhodné i pro OZP)
Odvětví:
Výroba a provoz
Služby
Profesní zařazení:
Pomocníci v kuchyni
Úvazek:
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
15
Směnnost:
Turnusové služby
Změněno dne:
05.01.2024
Mzda:
113 Kč/hod
Nabízené benefity
Podnikové stravování
Poznámka k nabídce práce:
A16 z:23/6/2020 (DPP, vhodné i pro OZP) a12/12/2023
Pracovní doba:
- rozvrh pracovní doby dle střídání s druhým zaměstnancem
* středa a pátek od 10:00 - 18:00 hodin
* pondělí, úterý, čtvrtek od 10:00 - 16:00 hodin.
Nabízíme:
- práci formou dohody mimo pracovní poměr na DPP
- práci vhodnou i jako přivýdělek pro důchodce, OZP, osoby na MD a RD, studenty aj.
Náplň práce:
- pomocné práce při přípravě a výdeji jídel.
Požadujeme:
- zdravotní předpoklady pro výdej zdravotního průkazu.
Zaměstnanecké výhody:
- strava na pracoviště zdarma.
Dobrá dopravní dostupnost z Frýdku-Místku, pracoviště se nachází v těsné blízkosti autobusové zastávky.
Kontakt osobně po předchozí tel. domluvě na adrese pracoviště: Příborská 36, Frýdek-Místek, část Zelinkovice.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66859714
Zaměstnavatel:
Daniel Pavelec, s.r.o. (07786492)
Kde budete pracovat:
Daniel Pavelec, s.r.o., pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 501 204
E-mail: danpavelec2@gmail.com