Nabídka práce Elektrotechnici - Rakovník

S novou nabídkou volného pracovního místa ELEKTROTECHNICI v lokalitě Rakovník přichází na pracovní trh ke dni 31.07.2024 firma - zaměstnavatel VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s. (49823001). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Elektrotechnici
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Provozní elektromechanici
Počet volných míst:
5
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
31.07.2024
Mzda:
35 000 až 45 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Náplň práce: řešení poruch strojů a preventivní údržba na zařízení, zásahy na všech poruchách (elektro, pneumatika, mechanika, popř. PC), analýza a řešení skutečné příčiny poruchy, systematické snižování prostojů linek a zařízení, pravidelná pohotovost, 3 směnný režim.
Požadujeme: vyhlášku 50/78 Sb. (minimálně § 5), znalost Českého jazyka pro komunikaci s operátory.
Nabízíme: zajímavé finanční ohodnocení, práci s předními technologiemi automotive, 6 týdnů dovolené, program benefitů, penzijní připojištění, dotované závodní stravování.
Způsob 1. kontaktu se zaměstnavatelem: tel. 313527235, 731674928 nebo e-mailem lenka.hejdova@valeo.com

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Střední odborné (vyučen)
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - pracovník znalý dle §5 vyhl. 50/78 Sb.
Činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §6 vyhl. 50/78 Sb.

Reference:
66859939
Zaměstnavatel:
VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s. (49823001)
Kde budete pracovat:
VALEO AUTOKLIMATIZACE k.s. - pracoviště V Lubnici 2805
Rakovník 2805
Kontaktní údaje:
Tel.: 731674928, 313527235
E-mail: lenka.hejdova@valeo.com

Další práce podle lokality