Nabídka práce Pracovník/ce vývoje - Method Developer - Mohelnice na Šumpersku

S novou nabídkou volného pracovního místa PRACOVNÍK/CE VÝVOJE - METHOD DEVELOPER v lokalitě Mohelnice na Šumpersku přichází na pracovní trh ke dni 19.12.2022 firma - zaměstnavatel HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. (25834151). Výše nabídnuté mzdy je 40 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Pracovník/ce vývoje - Method Developer
Odvětví:
Věda a výzkum (volná místa na Šumpersku)
Výroba a provoz (volná místa na Šumpersku)
Profesní zařazení:
Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
19.12.2022
Mzda:
30 000 až 40 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc
Jiné výhody
Poznámka k nabídce práce:
Náplň:
- Vypracování konceptů mechanického designu a výkresů pomocí funkčního dimenzování
- Zvýšení úrovně funkčního dimenzování kombinující požadavky z vývoje a výroby produktů a následná implementace
Požadavky: praxe v technickém oboru výhodou.
Prac. smlouva na dobu určitou 2 roky. Pružná pracovní doba, možnost home office, cafeterie, Multisport karta, příspěvek na penzijní pojištění, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování. Kontakt: telefonicky 8-15.00, e-mailem.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
VŠ Magisterské
Dovednosti:
Práce s PC
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní)

Otázky a odpovědi k volnému pracovnímu místu:

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66860890
Zaměstnavatel:
HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o. (25834151)
Kde budete pracovat:
HELLA AUTOTECHNIK NOVA, s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 773782712
E-mail: radka.dluha@forvia.com

Prohlédnout dalších 491 nabídek práce na Šumpersku