Nabídka práce PROJEKT MANAŽER/KA V OBLASTI INTERIÉROVÉHO DESIGNU - Náměšť nad Oslavou na Třebíčsku

S novou nabídkou volného pracovního místa PROJEKT MANAŽER/KA V OBLASTI INTERIÉROVÉHO DESIGNU v lokalitě Náměšť nad Oslavou na Třebíčsku přichází na pracovní trh ke dni 05.01.2024 firma - zaměstnavatel HABITAT, a.s. (25582020). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 30 000 Kč .

Pracovní pozice:
PROJEKT MANAŽER/KA V OBLASTI INTERIÉROVÉHO DESIGNU
Odvětví:
Služby
Kultura a sport
Profesní zařazení:
Návrháři interiérů
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
05.01.2024
Mzda:
30 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 5 týdnů dovolené
Jiné výhody služební automobil, mobilní telefon, notebook, stravenky
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce
o Plánování, řízení, organizování a kontrola realizace projektu (zakázek)
o Komunikace se zákazníky a obchodními partnery
o Dekorování a návrhy interiérů
o Zadávání práce pro šicí dílnu
o Cestování po celé ČR - aktivní vyhledávání nových klientů/zakázek

- Požadujeme
o Minimálně středoškolské vzdělání
o Komunikativnost
o Samostatnost
o Časová flexibilita
o Dobré organizační schopnosti
o Proaktivní přístup
o Týmového ducha
o Znalost práce na PC ( MS OFFICE, program ABRA výhodou, není podmínkou - zaučíme)
o Znalost AJ popř. NJ na komunikativní úrovni
o ŘP sk. B - aktivní řidič
o Praxe v oboru výhodou, není podmínkou - zaučíme

- Nabízíme
o Zaměstnání na HPP na dobu neurčitou
o Kreativní různorodou práci, seberealizaci
o Příjemný mladý kolektiv
o Firemní benefity
o Služební auto, mobilní telefon, notebook
o Volná pracovní doba
o Mzdové ohodnocení odpovídající schopnostem a odvedené práci

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66863826
Zaměstnavatel:
HABITAT, a.s. (25582020)
Kde budete pracovat:
HABITAT, a.s. [243]
Kontaktní údaje:
Tel.: 602 228 147
E-mail: lezovicova@habitat-cz.cz