Nabídka práce ÚDRŽBÁŘ / ÚDRŽBÁŘKA BUDOV - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚDRŽBÁŘ / ÚDRŽBÁŘKA BUDOV v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 13.07.2022 firma - zaměstnavatel LV TREND, spol. s r.o. (06022103). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 21 800 Kč .

Pracovní pozice:
ÚDRŽBÁŘ / ÚDRŽBÁŘKA BUDOV
Odvětví:
Stavebnictví
Profesní zařazení:
Stavební údržbáři budov a inženýrských děl
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
13.07.2022
Mzda:
21 800 Kč
Náplň práce: údržbářské práce, pomocné stavební a zednické práce
- Požadujeme řidičský průkaz skupiny B
- Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonicky (Po – Pá – 8:00 – 15:00 h)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Dovednosti:
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66863934
Zaměstnavatel:
LV TREND, spol. s r.o. (06022103)
Kde budete pracovat:
LV TREND, spol. s r.o. - pracoviště:
Kontaktní údaje:
Tel.: 774 998 687
E-mail: lvtrendspolsro@seznam.cz