Nabídka práce Úředník/ce ve výrobě se znalostí ukrajinského, českého a anglického jazyka - Polička na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa ÚŘEDNÍK/CE VE VÝROBĚ SE ZNALOSTÍ UKRAJINSKÉHO, ČESKÉHO A ANGLICKÉHO JAZYKA v lokalitě Polička na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 08.08.2022 firma - zaměstnavatel Ravensburger Karton s.r.o. (25257064). Výše nabídnuté mzdy za (37.5 hod/týdně) je 30 000 Kč hrubého.

Úředník/ce ve výrobě se znalostí ukrajinského, českého a anglického jazyka
Odvětví:
Administrativa (volná místa na Svitavsku)
Výroba a provoz (volná místa na Svitavsku)
Profesní zařazení:
Úředníci ve výrobě
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
37.5
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
08.08.2022
Mzda:
25 000 až 30 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: Administrativní činnost, překlady z ukrajinského jazyka do českého a naopak, ústní a písemná forma.
POŽADAVKY: Německý jazyk výhodou. Flexibilita.
NABÍZÍME: Měsíční prémie, firemní stravování, pružná pracovní doba, příspěvky na penzijní připojištění
KONTAKT: e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola
Jazykové znalosti:
Angličtina (aktivní) komunikativní úroveň

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Reference:
66865520
Zaměstnavatel:
Ravensburger Karton s.r.o. (25257064)
Kde budete pracovat:
Ravensburger Karton s.r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 728 285 450
E-mail: iva.poulova@ravensburger.com

Prohlédnout dalších 918 nabídek práce na Svitavsku