Nabídka práce Asistent/ka prodeje - Praha

S novou nabídkou volného pracovního místa ASISTENT/KA PRODEJE v lokalitě Praha přichází na pracovní trh ke dni 14.08.2022 firma - zaměstnavatel VersaCo s.r.o. (28946413). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 26 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Asistent/ka prodeje
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch (nabídky práce v Praze)
Profesní zařazení:
Podomní prodejci
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
14.08.2022
Mzda:
24 000 až 26 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontakt: mkroupova@versaco.cz
Zaměstnání: od: ihned
do 1 rok s možností prodloužení

Nově k sobě hledáme asistenta/ku prodeje do papírnictví McPen. Že by tě práce, kde na tebe čeká obsluha zákazníků, odborné poradenství a prodej, práce se zbožím a s pokladnou bavila? Piš si, že se ti v naší skvělé partě zalíbí.

Jsme špičkovým papírnictvím, které neustále rozšiřuje své prodejny po celé České republice. Čeká tě rozmanitá práce a nastoupit můžeš ihned.

Jaká bude tvoje pracovní náplň?
o obsluha zákazníků
o odborné poradenství a prodej
o doplňování zboží
o práce s pokladnou
o starost o chod prodejny

A co od tebe požadujeme?
o komunikativnost
o schopnost navázat kontakt se zákazníkem
o praxi na obdobné pozici
o základní znalost práce na pc
o spolehlivost
o zodpovědnost
o chuť pracovat a učit se novým věcem

Co ti na oplátku nabízíme?
stravenky v hodnotě 150 Kč za odpracovanou směnu
příspěvek 500 Kč na životní pojištění či penzijní spoření
o zaměstnanecké slevy na nákup, příspěvek na školní pomůcky, příspěvek na dětské tábory
o stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti
o příjemný kolektiv

Zaujala tě naše nabídka práce? Tak ani minutu neváhej a zašli nám svůj životopis. Možná tě už brzy přivítáme mezi sebou v McPen.

Zaměstnanecké výhody: stravenky, příspěvek na životní pojištění/penzijní spoření, zaměstnanecké slevy na nákup, příspěvek na školní pomůcky, příspěvek na dětské tábory

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Reference:
66865773
Zaměstnavatel:
VersaCo s.r.o. (28946413)
VersaCo s.r.o._ OC Westfield Chodov, Roztylská 2321/19, 148 00 Praha 4
Kontaktní údaje:
E-mail: mkroupova@versaco.cz

Prohlédnout dalších 18723 nabídek práce v Praze