Nabídka práce REFERENT / REFERENTKA ODD. NÁKUPU - Hradec Králové

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENT / REFERENTKA ODD. NÁKUPU v lokalitě Hradec Králové přichází na pracovní trh ke dni 29.07.2022 firma - zaměstnavatel BAK stavební společnost, a.s. (28402758). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 35 000 Kč .

Pracovní pozice:
REFERENT / REFERENTKA ODD. NÁKUPU
Odvětví:
Obchod a cestovní ruch
Profesní zařazení:
Nákupčí
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
29.07.2022
Mzda:
35 000 Kč
Nabízené benefity
Dovolená navíc 1 týden
Jiné výhody přísp. na stravování, jazyk. vzdělávání, telefon, notebook, kartu MultiSport aj.
Náplň práce: spolupráce s obchodními řediteli, výrobními řediteli a oddělením nákupu - zajišťování subdodavatelských nabídek a jednání s potenciálními subdodavateli - příprava podkladů pro realizaci tendrů na dané zakázce a realizace tendrů - akvizice nových dodavatelů - kalkulace cen stavebních prací - vyhodnocování kvality a cenové úrovně nabídek - konzultace variantních řešení - kompletace nabídek, kompletace cen stavebních prací na základě nabídek subdodavatelů
Požadujeme: SŠ, VŠ vzdělání – stavební směr výhodou - praxe v nákupu nebo při realizaci staveb - orientace v projektové dokumentaci PODMÍNKOU - uživatelská znalost PC (MS Office) - samostatnost, preciznost a odpovědný přístup - velmi dobré komunikační a vyjednávací schopnosti - řidičský průkaz skup. B

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66868525
Zaměstnavatel:
BAK stavební společnost, a.s. (28402758)
Kde budete pracovat:
BAK stavební společnost, a.s. - prac.
Kontaktní údaje:
Tel.: 603 567 303
E-mail: kozarova@bak.cz

Další nabídka práce podle lokality