Nabídka práce Obsluha NC strojů a zařízení - Stříbro na Tachovsku

S novou nabídkou volného pracovního místa OBSLUHA NC STROJŮ A ZAŘÍZENÍ v lokalitě Stříbro na Tachovsku přichází na pracovní trh ke dni 26.03.2024 firma - zaměstnavatel RSF Elektronik spol. s r.o. (27965511). Výše nabídnuté mzdy je přinejmenším 22 680 Kč .

Pracovní pozice:
Obsluha NC strojů a zařízení
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů
Počet volných míst:
6
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
26.03.2024
Mzda:
22 680 Kč
Požadavky: manuální zručnost, přesnost a preciznost, uživatelská znalost práce na PC, orientace ve výrobní dokumentaci, spolehlivost, flexibilita, odpovědný přístup a schopnost pracovat v týmu.
Pracovní náplň: příprava stroje, odladění opakovaného výrobku a jeho uvolnění pro sériovou výrobu, měření hotových výrobků, posuzování kvality, obsluha NC stroje, zapisování do systému pro sledování výroby
Zaměstnanecké výhody:
příjemné pracovní prostředí, nadstandartní přesčasové příplatky, odměna za docházku, prémie, roční bonus na dovolenou a Vánoce, odměna až 10.000 Kč za doporučení nového zaměstnance, dotované závodní stravování, vlastní autobusová doprava z Horšovského Týna, Přeštic, Plzně a Plané, příspěvek na dopravu, náborový příspěvek 10.000 Kč

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Základní + praktická škola

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66868809
Zaměstnavatel:
RSF Elektronik spol. s r.o. (27965511)
Kde budete pracovat:
RSF Elektronik spol. s r.o.
Kontaktní údaje:
Tel.: 374 744 717 (8:00-12:00, 13:30-14.30)
E-mail: oksana.fouskova@rsf-elektronik.cz