Nabídka práce Inspektor silnic - Kralovice na Plzeňsku

S novou nabídkou volného pracovního místa INSPEKTOR SILNIC v lokalitě Kralovice na Plzeňsku přichází na pracovní trh ke dni 02.08.2022 firma - zaměstnavatel Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace (72053119). Výše nabídnuté mzdy je 35 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Inspektor silnic
Odvětví:
Administrativa (nabídky práce na Plzeňsku)
Profesní zařazení:
Odborní pracovníci hospodářské správy
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
02.08.2022
Mzda:
25 000 až 35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Náplň práce
Vyhotovování stanovisek, zpracování smluv o omezení užívání nemovitosti, smluv o smlouvách budoucích o zřízení služebnosti a smluv o zřízení služebnosti ke stavbám a činnostem na silnicích, silničních pozemcích, v jejich sousedství a v silničních ochranných pásmech, včetně připojení nemovitostí na silniční síť, které jsou v záměru třetích stran v územní působnosti příslušného okresu, kde je organizace účastníkem řízení. Zajišťování a výkon správy nad vstupy do silnic a pozemků realizovanými v rámci inženýrských sítí. Zajišťovat archivaci dokladů a písemností svěřené agendy.
Nabízíme:
ihned zvláštní příplatek za komunikace 750 Kč, po zapracování osobní příplatek, čtvrtletní odměny, dovolená 25 dní, 5x sick day ročně, příspěvek na penzijní připojištění, na stravování, permanentky na sportovní utkání, vitamínové doplňky

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO (vyučení s maturitou)

Reference:
66869239
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace (IČ: 72053119)
Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace - Kralovice
Kontaktní údaje:
Tel.: 737 285 653
E-mail: vladimira.sadlova@suspk.eu

Prohlédnout dalších 467 nabídek práce na Plzeňsku