Nabídka práce Mzdová účetní Mzdového odboru Personálního úseku - Brno

S novou nabídkou volného pracovního místa MZDOVÁ ÚČETNÍ MZDOVÉHO ODBORU PERSONÁLNÍHO ÚSEKU v lokalitě Brno přichází na pracovní trh ke dni 03.08.2022 firma - zaměstnavatel Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (00159816). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je přinejmenším 19 730 Kč .

Pracovní pozice:
Mzdová účetní Mzdového odboru Personálního úseku
Odvětví:
Administrativa (volná místa v Brně)
Finance (volná místa v Brně)
Profesní zařazení:
Odborní účetní mzdoví
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Změněno dne:
03.08.2022
Mzda:
19 730 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
se sídlem Pekařská 53, 602 00 Brno, IČ: 00159816

Personální úsek - Mzdový odbor

přijme do pracovního poměru na plný úvazek zaměstnance na pozici

mzdová účetní

Požadavky:
" min. SŠ vzdělání
" uživatelská znalost práce na PC
" samostatnost, aktivní a profesionální přístup
" zodpovědnost, smysl pro detail, pečlivost
" schopnost jednat s lidmi
" morální a občanská bezúhonnost
" odborná praxe a znalosti v oblasti mzdového účetnictví
" znalost legislativy v oblasti daně z příjmu, nemocenského pojištění, zdravotního a sociálního pojištění
" odolnost vůči stresu

Výhodou:
" znalost mzdového programu VEMA

Pracovní náplň:
" samostatné vedení mzdové agendy (mzdové listy, ELDP, daňová prohlášení)
" zpracování ročního zúčtování daně
" výpočet a evidence náhrady mzdy za dočasnou pracovní neschopnost, evidence nemocenských dávek a tvorba příloh
" přihlášky a odhlášky ke zdravotnímu pojištění, kontrola správnosti odvodů SP a ZP
" provádění srážek z platu
" komunikace s příslušnými institucemi
" vedení mzdových dat v systému VEMA
" spolupráce s Odborem personalistiky
" provádění poradenské činnosti zaměstnancům

Nástup: ihned nebo dohodou

Písemné přihlášky ve formě motivačního dopisu doloženého profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi, dosaženém vzdělání a Souhlasem se zpracováním osobních údajů mohou zájemci předložit nejpozději do 31. 08. 2022 osobně nebo prostřednictvím doručovatele na adresu: Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, Personální úsek, Pekařská 53, 656 91 Brno nebo v elektronické formě na vera.kolouchova@fnusa.cz

Kontakt pro odborné dotazy: Věra Holečková, vedoucí Mzdového odboru, tel. +420 543 183 266, email: vera.holeckova@fnusa.cz

5 týdnů dovolené, závodní stravování, flexibilní pracovní doba

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Reference:
66869754
Zaměstnavatel:
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (IČ: 00159816)
Kontaktní údaje:
Tel.: 543 183 400
E-mail: vera.kolouchova@fnusa.cz

Prohlédnout dalších 4978 nabídek práce v Brně