Nabídka práce Referent odboru referent stavebního a životního prostředí (agenda ochrany přírody a krajiny na oddělení životního prostředí a státní památkové péče) - Jablonec nad Nisou

S novou nabídkou volného pracovního místa REFERENT ODBORU REFERENT STAVEBNÍHO A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ (AGENDA OCHRANY PŘÍRODY A KRAJINY NA ODDĚLENÍ ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ A STÁTNÍ PAMÁTKOVÉ PÉČE) v lokalitě Jablonec nad Nisou přichází na pracovní trh ke dni 03.08.2022 firma - zaměstnavatel Statutární město Jablonec nad Nisou (00262340). Výše nabídnuté mzdy za (40 hod/týdně) je 31 240 Kč hrubého.

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Referent odboru referent stavebního a životního prostředí (agenda ochrany přírody a krajiny na oddělení životního prostředí a státní památkové péče)
Odvětví:
Věda a výzkum (volná místa na Jablonecku)
Zemědělství a lesnictví (volná místa na Jablonecku)
Profesní zařazení:
Specialisté v oblasti ochrany životního prostředí (kromě průmyslové ekologie)
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Počet hodin týdně:
40
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
03.08.2022
Mzda:
21 260 až 31 240 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kvalifikační předpoklady: vysokoškolské nebo vyšší odborné vzdělání se zaměřením na ochranu životního prostředí, nejlépe se specializací na ochranu přírody a krajiny; možno i středoškolské za podmínky min. 3 roky práce v oboru; zkouška odborné způsobilosti výhodou; orientace v právních předpisech z oblasti životního prostředí výhodou; uživatelská znalost práce s PC (Microsoft Office); ochota k práci v terénu; organizační schopnosti; odpovědnost, samostatnost, flexibilita a kreativita; dobré komunikační schopnosti pro jednání s právnickými i fyzickými osobami; řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič).
Popis vykonávané práce: Provádění odborných činností v ochraně životního prostředí - výkon státní správy na úseku ochrany přírody a krajiny v rozsahu svěřeném obcím, pověřeným obecním úřadům a obecním úřadům obcí s rozšířenou působností podle zákona č. 114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny v platném znění a předpisů souvisejících, včetně projednávání přestupků a jiných správních deliktů, dle uvedeného zákona.

Perspektivní zaměstnání; odpovídající platové podmínky; zaměstnanecké výhody dané kolektivní smlouvou (příspěvek zaměstnavatele na penzijní připojištění, příspěvek zaměstnavatele na stravování, sick days apod.); pružnou pracovní dobu; pět týdnů dovolené; možnost získání obecního bytu..

Kontakt: e-mailem

Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Vyšší odborné
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Vhodnosti volného pracovního místo

Toto nabízené volné místo není vhodné pro cizince ze zemí mimo EU.

Kontaktní údaje

Reference:
66869798
Zaměstnavatel:
Statutární město Jablonec nad Nisou (IČ: 00262340)
Kde budete pracovat:
Statutární město Jablonec nad Nisou - Magistrát města
Kontaktní údaje:
Tel.: 483 357 172
E-mail: krausova@mestojablonec.cz

Prohlédnout dalších 461 nabídek práce na Jablonecku