Nabídka práce Školní asistent/asistentka - Nemojany na Vyškovsku

Nabídka volného pracovního místa na pozici Školní asistent/asistentka již není aktuální. Volné místo bylo obsazeno uchazečem, či zrušeno zaměstnavatelem. Toto volné pracovní místo bylo v naší nabídce pracovních příležitostí aktuální v období od 03.08.2022 do 04.10.2022.

Prohlédněte si obdobné pracovní nabídky:

Vyškov | Mzda: 5 560 Kč | POŽADAVKY: vzdělání SŠ s maturitou, zkušenost s dítětem diabetikem výhodou POPIS PRÁCE: PP na dobu určitou KONTAKT:…

Volná pracovní místa Základní škola a Mateřská škola Nemojany, okres Vyškov, příspěvková organizace

Nabídky práce VYŠKOVSKO a okolí

Popis nabídky volného pracovního místa

Pracovní pozice:
Školní asistent/asistentka
Odvětví:
Školství (nabídky práce na Vyškovsku)
Profesní zařazení:
Asistenti pedagogů
Úvazek:
Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Dohoda o provedení práce
Počet hodin týdně:
8
Směnnost:
Jednosměnný provoz
Mzda:
3 900 až 5 560 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Výhodou volného místa byla možnost práce na zkrácený úvazek.
K nabízené práci nejsou uvedeny bližší údaje.

Prohlédnout dalších 424 nabídek práce na Vyškovsku

Užitečné informace k pracovnímu místu

Asistent pedagoga, běžně známý také jako pomocník učitele, poskytuje podporu vedoucímu učiteli ve třídě a umožňuje mu věnovat více času výuce ve třídě. Povinnosti asistenta pedagoga jsou jak administrativní, tak výukové. Asistent pedagoga je podřízen vedoucímu učiteli a jeho úkolem je pomáhat vedoucímu učiteli s hladkým průběhem výuky tím, že na jeho pokyn přebírá běžné úkoly ve třídě. Mezi každodenní povinnosti asistenta pedagoga patří vykonávání administrativních prací, jako je zapisování docházky, hodnocení testů a domácích úkolů a další úkoly spojené s vedením záznamů a výukou. Pomáhá dohlížet na chování žáků ve třídě, na chodbách, v jídelně, na hřišti a na školních výletech. Běžně také poskytují další pomoc při výuce studentům se speciálními potřebami a studentům, kteří potřebují další pomoc při plnění úkolů ve třídě.