Nabídka práce TAVIČ / TAVIČKA - Nový Bydžov na Královéhradecku

S novou nabídkou volného pracovního místa TAVIČ / TAVIČKA v lokalitě Nový Bydžov na Královéhradecku přichází na pracovní trh ke dni 20.10.2023 firma - zaměstnavatel KASI, spol. s r. o. (47470011). Výše nabídnuté mzdy je 23 640 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
TAVIČ / TAVIČKA
Odvětví:
Výroba a provoz
Profesní zařazení:
Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači)
Počet volných míst:
3
Směnnost:
Třísměnný provoz
Změněno dne:
20.10.2023
Mzda:
23 640 Kč
Nabízené benefity
Jiné výhody přísp. na stravování (stravenky), roční bezhot. benefity pro zaměstnance
Možnost prodloužení pracovního poměru na dobu neurčitou (po zaučení)
Náplň práce: provádí vsázkování materiálu do tavících pecí, obsluhuje tavící pece, vydává kov pro formovnu, kontroluje technický stav zařízení a provádí jeho základní údržbu, provádí doplňující pomocné práce na pracovišti tavírny
Kontrolujte nás e-mailem, telefonicky (8:00 - 14:00)

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
Nižší střední odborné

Toto nabízené volné místo je vhodné pro cizince ze zemí mimo EU či občany Ukrajiny.

Reference:
66869909
Zaměstnavatel:
KASI, spol. s r. o. (47470011)
Kde budete pracovat:
KASI, spol. s r. o. - pracoviště
Kontaktní údaje:
Tel.: 777 493 655
E-mail: branda@kasi.cz