Nabídka práce Finanční a úvěrový specialista/specialistka - Polička na Svitavsku

S novou nabídkou volného pracovního místa FINANČNÍ A ÚVĚROVÝ SPECIALISTA/SPECIALISTKA v lokalitě Polička na Svitavsku přichází na pracovní trh ke dni 03.08.2022 firma - zaměstnavatel René Habrman (66838789). Výše nabídnuté mzdy je 45 000 Kč hrubého.

Pracovní pozice:
Finanční a úvěrový specialista/specialistka
Odvětví:
Finance (volná místa na Svitavsku)
Ostatní specialisté v oblasti finančního a investičního poradenství
Počet volných míst:
2
Směnnost:
Pružná pracovní doba
Změněno dne:
03.08.2022
Mzda:
30 000 až 45 000 Kč
NÁPLŇ PRÁCE: péče o stávající klienty v Poličce, v Bystrém a okolí, naši klienti jsou zvyklí na kontaktování z naší strany, administrativa, úpravy stávajících a nabídka nových produktů klientům dle jejich přání a potřeb, zvyšování finanční gramotnosti našich klientů,
DALŠÍ POŽADAVKY: maturita, příjemné vystupování, odvaha komunikovat s lidmi, samostatnost, průbojnost, ochotu pracovat, férovost, aktivní přístup, spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, časovou flexibilitu.
NABÍZÍME: zázemí stabilní společnosti, získaní dobré pracovní pozice i bez předešlé praxe,
odborné proškolení zdarma, atraktivní zaměstnanecké výhody, příjemné týmové pracovní prostředí a prostor pro uplatnění vlastních nápadů, schopností a iniciativy, výhodné finanční zhodnocení vaší práce, možnost postupu, možnost částečně pracovat i z domova, získáte přidělené stávající klienty, o které je potřeba se starat, podpora zkušeného manažera (praxe v oboru 19 let), který vás bude motivovat i pomáhat vést a rozvíjet. Prémie, bonusy, možnost částečně pracovat z domova, příspěvek na notebook, zvýhodněné úvěry i další produkty v naší nabídce.
KONTAKT: e-mailem

Požadavky na uchazeče o volné místo

Minimální dosažené vzdělání:
ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Dovednosti:
Práce s PC - textový editor (Word)
Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Reference:
66870050
Zaměstnavatel:
René Habrman (IČ: 66838789)
Kde budete pracovat:
René Habrman - Polička
Kontaktní údaje:
E-mail: rene.habrman@csobstavebni-oz.cz

Prohlédnout dalších 952 nabídek práce na Svitavsku